Menu

O lekárni

TopDoktor Lekáreň je unikátnym projektom, ktorý je jediným svojho druhu v Slovenskej republike. Spojením internetového portálu TopDoktor.sk, ktorý poskytuje objednanie k lekárovi cez internet a lekární s viac ako 8 ročnou tradíciou vytvárame inováciu v lekárenskom priemysle, ktorá pomáha zabezpečovať stabilné a pre užívateľov najmä kvalitné služby.

Využívaním viacerých odberných miest pomáhame ku zrýchleniu dodania voľnopredajných liekov, výživových doplnkov, zdravotníckych pomôcok a vitamínov po celom Slovensku. Použitím najmodernejších technológií zabezpečujeme jednoduchý nákup, výdaj a dodanie objednaných produktov do 24 hodín s bezplatnou dopravou.

Zamerali sme sa na vytvorenie jednoduchého, intuitívneho, diskrétneho a príjemného online prostredia, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky voľnopredajných liekov od overených dodávateľov.

„TopDoktor Lekáreň považujem za najjednoduchšiu formu objednávania voľnopredajných liekov. Celý proces objednania mi zabral menej ako 2 minúty. Určite odporúčam!“ Peter

 Novinky


Ako sa chrániť pred koronavírusom?

Počet nakazených a obetí koronavírusu neustále rastie. Ako sa chrániť a minimalizovať riziko ochorenia?

   11.4.2020

Ako si správne vybrať a nosiť rúško?

S ponukou rúšok sa roztrhlo vrece, ako si teda vybrať to správne a ako ho správne nosiť?

   11.4.2020